התקנת מזגנים – עשו לעצמכם טובה ובחרו במתקיני מזגנים מקצועיים ומנוסים בלבד!

באקלים הישראלי קשה מאוד לעבור את עונת הקיץ ללא פעילות רציפה ושוטפת של כמה וכמה מזגנים בדירתכם. משום כך אנשים רבים בוחרים להצטייד במזגנים נוספים לחללים בדירתם שעדיין לא ממוזגים לפני תחילתם של חודשי יולי אוגוסט. במידה וגם אתם חושבים על כך, קיימת חשיבות רבה לדעת לבחור נכון את המזגן המתאים ביותר לגודל החלל שתרצו למזג. בחירה לא נכונה של מזגן בעל עוצמה נמוכה מידי בכדי לקרר את החדר תאלץ אתכם להמתין זמן ממושך עד קירורו ואף תאלץ את המזגן שלכם לעבוד במלוא המאמץ באופן תמידי. עבודה מאומצת של המזגן באופן תמידי תגרום לקיצור שנות פעולתו וכמובן לצריכת אנרגיה ברמה גבוהה במיוחד. צריכת האנרגיה תבוא לידי ביטוי בחשבונות חשמל מנופחים, ולכן חשוב להקפיד על בחירה נכונה ומדוייקת. אך גם אם תבחרו מזגן גדול ועוצמתי יותר מהנדרש על מנת למזג את חלל החדר, תידרשו לשלם יותר בעת רכישתו שלא לצורך אך גרוע מזה, קירור החלל יהיה מותאם. 

 

מיקום אסטרטגי של המזגן למיזוג יעיל ומיטבי של החלל 

לא מעט אנשים מתלוננים על קירור יתר עם הדלקת המזגן מה שמאלץ אותם לסגור אותו תוך מספר דקות של פעילות מה שמביא כמובן לעליית טמפרטורה וצורך מחודש להדליק את המזגן. לכן, במידה ואתם רוצים ליהנות ממזגן מיטבי אשר יתאים לחלל החדר שלכם, חשוב מאוד למדוד את גודל החדר ולבחור מזגן מותאם למיזוג גודל החלל שמדדתם. אך רוב ככל הרוכשים החדשים אכן עושים את כל הבדיקות הללו ומצליחים לרכוש את המזגן המתאים ביותר עבור חלל דירתם, מה שרבים מהם בכל זאת לא עושים, זה בחירה במתקין מזגנים מקצועי. לרבים מאיתנו נדמה כי השלב הבלעדי בהליך מיזוג חלל נוסף בדירתנו הוא בחירת מזגן מיטבי. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי קיימת חשיבות רבה לא פחות לבחירת מתקין מזגנים מקצועי ומיומן. שירותי התקנת מזגנים אשר נעשים על ידי מתקין מזגנים חובב, עלולים לפגוע ביעילות המזגן שלכם ובאורך שנות חייו. 

 

התקנת מזגנים בחדרי ממ"ד – כך תוודאו שכשירותו ואטימותו של החדר ישארו כפי שהיו טרם ההתקנה

בחירה נכונה של מיקום המזגן החדש חשובה במיוחד ותשפיע על כל פעילותו. מתקיני מזגנים מקצועיים יודעים בדיוק היכן הכי נכון למקם את המזגן על מנת שתוכלו ליהנות ממיזוג אוויר מיטבי. מעבר לכך, במקרים רבים נדרשת פעולת התקנה משלימה הכוללת הארכת צנרת, חציבה בקירות בטון או אף התקנת מזגנים בחדרי ממ"ד. עם מקרים מיוחדים אלה, מתקינים חובבנים לא תמיד ידעו להתמודד על הצד הטוב ביותר מה שיכול לפגוע בפעילותו של המזגן או באסתטיקת הדירה שלכם. חשוב להדגיש ולומר כי התקנת מזגנים בחדר ממ"ד מחייבת היצמדות להוראות פיקוד העורף על מנת לשמור על כשירותו ואטימותו של החדר. שירותי התקנת מזגנים אשר נעשים על ידי מתקין שאינו מקצועי בחדרי ממ"ד עלולים לגרום לפגיעה בחדר הממ"ד ולהורדת ערך הדירה כולה.

סגירת תפריט
צרו קשר