חימום תת רצפתי למבנים שונים

אם אתם מתכננים לבנות מבנה חדש ומתלבטים לגבי פתרונות חימום לימים הקרים של עונת החורף, דעו שאפשר להתקין מערכת חדשנית הנקראת חימום תת רצפתי. את המערכת, אפשר גם להתקין במבנה שנבנה בבניה קלה עם פאנל מבודד ולא רק במבנה שנבנה בבניה מסורתית עם בלוקים. כאשר בוחרים בבניה קלה, אפשר לחסוך בעלויות הבניה וכמובן גם להנות מחסכון משמעותי בהוצאות התחזוקה והמיזוג (שכן יש בידוד תרמי מעולה).

בואו נדבר על מערכת חימום תת רצפתי

מדובר על מערכת שהפכה מאוד פופולארית ומבוקשת בשנים האחרונות. היא משתלבת בצורה נפלאה בכל סוגי המבנים ומומלץ שתדעו שיש שני סוגים של מערכות: מערכת הפועלת על חימום מים ומערכת הפועלת על חשמל. כמו כן, חשוב לציין שאת המערכת אפשר גם להתקין במבנה קיים וזאת גם לאחר שבוצעו בו עבודות ריצוף.

קחו בחשבון שאם תבחרו להתקין מערכת חימום תת רצפתי במבנה שנבנה עם בלוקים, הרי שעלויות המערכת וגם ההתקנה יהיו גבוהות בהשוואה למבנה שנבנה בבניה קלה וזאת משום שיש לפרק את אריחי הריצוף. יש מקרים בהם אפשר גם להתקין את היריעות המחממות את הרצפה מעל הריצוף הקיים. כל מה שצריך לעשות במקרה כזה, הוא לכסות אותן באריחי ריצוף דקים. הכי מומלץ ונכון לעשות יהיה להתקין את המערכת בשלבים ההתחלתיים של הבניה של המבנה.

האם יש יתרונות למערכת חימום תת רצפתי?

בהחלט, יש המון יתרונות. להלן חלק מהם:

-ההתקנה היא פשוטה וגם מהירה.

-האחריות היא עד 30 שנים.

-יש אטימות מוחלטת.

-המערכת עומדת בהצלחה בכל התקנים בארץ, באירופה ובארצות הברית.

-המערכת מספקת חימום אחיד וגם אפקטיבי לכל הבית.

-באמצעות המערכת, אפשר לחסוך בעלויות התחזוקה וגם החימום.

-החום שהמערכת מפיצה עולה למעלה ועל כן לא גורם לייבוש של האוויר.

-אפשר להנות בחורף וללכת יחפים וזאת תודות לרצפה המחוממת.

כמה עולה מערכת לחימום תת רצפתי על בסיס מים?

המחיר כולל את חימום המים, הזרמת המים, צריכת המים וכמובן את הפעלת בקרי הטמפרטורה.  במידה ותבחרו להפעיל את המערכת באופן רצוף, הרי שהדבר יעלה כמה מאות שקלים לחודש.  בגדול, חימום תת רצפתי למטר עולה 150 עד 250 שקלים למטר. כמובן שככל שהמבנה יהי גדול יותר, כך המחיר הסופי יהיה נמוך יותר. אין ספק שמדובר על השקעה חד פעמית, משתלמת וכזאת שאפשר להנות ממנה לאורך זמן.

איך מתקינים את המערכת?

בשלב הראשוני מתבצעת בדיקה בשטח ונבנית תכנית עבודה. לאחר מכן, יש פריסה של צינורות המערכת. השלב הבא יהיה התקנה של משטח בידוד והתקנת משאבת חום. לבסוף, תהיה הדרכה על המערכת. אין ספק שמדובר על תהליך שדורש מקצועיות, ידע וגם ניסיון. על כן, חשוב מאוד לבחור בחברה מומלצת.

סגירת תפריט
צרו קשר