כך תייעלו את השימוש בחימום תת רצפתי בבית שלכם

כל התחום הזה של חימום הבית עבר מהפכים רבים במהלך השנים. אם בעבר הדרך לחמם את הבית בחורף היה באמצעות האח וגזירי העץ שבערו בתוכם הרי שמשם הגענו לאינספור פיתוחים ואפשרויות חימום שונות ומגוונות. תנורי החימום החשמליים תופסים מקום של כבוד כאשר יש בהם מגוון גדול של סוגים. אם זה תנור הספירלות הישן והטוב (?) ואם אלו מפזרי החום השונים.

עם השנים הגיעו ההסקות המרכזיות הפועלות על בסיס גז כאשר אחר כך הפציעו גם המזגנים. אפשר לומר שמכל פתרון אפשר בסופו של דבר ליהנות כי כולם מחממים בתכל'ס. אבל הבעיה היא שלכל אמצעי חימום יש חיסרון אחר.

ההסקות יקרות להחריד והשימוש בהם עולה הון כסף.

השימוש במזגנים הוא ממש לא נעים והא מייבש את האוויר, יוצר אווירה חנוקה וגורם לכאבי ראש.

השימוש בתנורים החימום החשמליים במיוחד אלו שיש בהם אש גלויה מסוכנים מאוד וכבר אירעו אסונות של ממש בגלל תנורים כאלה שנשארו דלוקים ללא השגחה.

אז מה נשאר לנו? כאן הגענו לחימום התת רצפתי.

חימום תת רצפתי – נעים הכיר!

החימום התת רצפתי היא לא המצאה חדשה והיא כבר קיימת בעולם מזה שני עשורים לפחות. עם זאת לא מוצאים אותו בהרבה מקומות. זאת בגלל ההשקעה הראשונית שלה שהיא יחסית יקרה והיא אמורנה להיעשות כבר בשלבי הבנייה הראשוניים של המבנה. כך שאם לא עשינו את החימום הזה לפני שריצפנו את הבית, לא תמיד נרצה להרים הכול כדי להתקין את החימום.

החימום הרצפתי יכול להיות בנוי על בסיס של מערכת סולארית ביתית אם יש לנו כזו כך שהעלויות שלה לא חייבות להיות בשמים. מעבר לכך מדובר במוצר יעיל מאין כמותו.

אנשים שנהנים מחימום תת רצפתי כזה מדווחים על חימום נעים שלא יוצר אווירה לא נעימה. אין את התחושה של חוסר אוורור, אין את המחנק באוויר, החימום לא גורם לכאבי ראש והתחושה היא נעימה ונוחה.

חימום תת רצפתי עם כל היתרונות

  • חימום תת רצפתי הוא חימום שאפשר לומר שהוא כמעט חף מתקלות. הוא מחמם היטב, פועל היטב ומעניק תחושה טובה בחלל.
  • הוא לא תלוי באספקה של גז הוא לא צריך מים והוא זמין תמיד בכל מצב. זה משפיע כמובן גם עלך העלויות.
  • חימום נעים שלא מעיק ולא מציק כפי שכבר ציינו לעיל.
  • חימום אחיד לכל החלל תוך שהטמפרטורה נשמרת יציבה לאורך כל הזמן.
  • שיטת חימום בטוחה לכל חדרי הבית כולל חדר האמבטיה.
  • חימום בלי לכלוך ואבק שצריך לתחזק ולטפל כמו במערכות חימום אחרות.
  • אז הבנתם שמדובר בפתרון חמים, נעים ויעיל במיוחד. מה שהכי חשוב זה לבחור מתקין מקצועי שיש לו ניסיון בתחום ולבצע אצלו את העבודה.

 

 

סגירת תפריט
צרו קשר