מדוע חימום תת רצפתי כל כך הכרחי לחדר הרחצה שלכם?

אתם שונאים לצאת יחפים מהמקלחת ולהניח את כפות הרגליים החמימות על האריחים הקרים? עם חימום תת רצפתי איכותי, לא תצטרכו יותר לחוות אי נוחות זו.

מערכות חימום תת רצפתי הן אידיאליות לחדרי רחצה, ועובדות היטב מתחת לרוב הריצופים הקשים. חשבתם שמאחז יד הוא ההתקן היחיד שיכול להעניק לכם בטחון ונוחות בחדר הרחצה, ובכן חישבו שוב. מה שיכול להוסיף בטחון ופינוק לכפות הרגליים שלכם לאחר המקלחת, הוא חימום תת רצפתי, שמקרין חום דרך הרצפה כלפי מעלה ומנהל בעדינות את טמפרטורת החדר.

חימום הרצפה בחדר הרחצה נראה אולי יותר כמותרות מאשר כצורך, אבל זה לגמרי שווה את ההשקעה. כך או כך, מה רע בהוספת נופך של יוקר לחדר הרחצה שלכם? השתמשו בטרנד האחרון לעיצוב חדרי רחצה והפכו את המקלחת שלכם למפנקת ויוקרתית יותר.

איך זה עובד?

אנשים רבים מתחילים לבחור בחימום רצפתי, גם בגלל שהוא צורך מינימום אנרגיה. רוצים לנסות? ובכן, יש שני סוגים של חימום תת רצפתי: מערכת חשמלית ומערכת מבוססת מים.

שני הסוגים מספקים מטרה סופית זהה, אבל כל אחד מהם עובד בדרך אחרת:

  • במערכת החשמלית – חוטי חשמל מחוממים מותקנים מתחת לרצפה, ומקרינים את החום למעלה.
  • במערכת מבוססת מים – צינורות המחוברים לבוילר, מזרימים מים חמים מתחת לרצפה וגם הם מקרינים את החום כלפי מעלה.

מדוע חימום תת רצפתי בחדר הרחצה, הוא רעיון טוב?

מלבד החמימות המובנת מאליה, שמספקת מערכת החימום התת רצפתי, ישנם יתרונות נוספים לשימוש בחימום זה באורח החיים המודרני המאפיין את חיינו.

בואו לגלות כמה מהיתרונות של חימום תת רצפתי בחדר הרחצה.

  1. חימום שמספק נוחות

כשמתכננים את שיטת החימום בחדר הרחצה, נוחות היא הסיבה העיקרית להתקנת חימום תת רצפתי. שיטה זו תחמם אתכם יחד עם כל דבר אחר שנמצא בחדר הרחצה, ובכך תיצור חוויית רחצה נוחה ונעימה יותר.

  1. חימום חסכוני מבחינת עלויות האנרגיה

רצפה מחוממת בחדר הרחצה, חסכונית יותר מהמזגן, מבחינת ניצול האנרגיה. חימום זה שומר על החום טוב יותר משיטות מסורתיות, כי לחום שנוצר אין דרך אליה יוכל לברוח.

נדרשות רק כמה דקות כדי שהרצפה תתחמם, ויש צורך בטמפרטורות נמוכות (כ-29 מעלות צלזיוס) כדי לחמם את החדר. לפיכך, שימוש בחימום תת רצפתי יכול לחסוך לכם עד 15% מהוצאות החשמל.

  1. חימום שעובד עם סוגי ריצוף שונים

חימום תת רצפתי לא תלוי בסוג ריצוף אחד ויחיד. חימום זה ניתן להתקין מתחת למספר סוגי ריצוף, והוא מאפשר גם התאמה אישית.

אריחים ואבן, שהם חומרים בעלי מוליכות תרמית גבוהה, נחשבים לסוג הריצוף הטוב ביותר לחימום תת רצפתי בחדר הרחצה. אם זה סוג הריצוף בחדר הרחצה שלכם, מה טוב! אבל בלי קשר ליתרון זה, מערכות לחימום תת רצפתי יכולות לעבוד גם עם סוגי ריצוף אחרים. מומחה בתחום יוכל לבחון את הריצוף שלכם ולתת לכם מענה מוסמך אם הריצוף שלכם מתאים או לא.

  1. חימום אחיד

חימום תת רצפתי לא יוצר אזורים קרים בחדר. המערכת מחממת באופן אחיד את כל שטח הרצפה וכל דבר אחר שנמצא בחדר הרחצה. לפיכך, חימום זה יוצר סביבה חמה, אחידה ומאוזנת.

ביחידות חימום מסורתיות, כמו במזגן אוויר, החום גבוה יותר בקרבת המזגן, אבל ככול שמתרחקים ממנו נעשה קר יותר. זה לא המקרה בחימום התת רצפתי, כי החום מתפזר באופן שווה על פני כל חדר הרחצה.

  1. חימום נטול רעש

כולנו חווים את רעשי המזגנים, בבית, בעבודה או בכול מקום סגור וממוזג. אם אתם רוצים חדר רחצה שקט ורגוע, זה הזמן לשקול התקנת חימום תת רצפתי. מערכת זו היא שקטה ולא תפריע לכיף של המקלחת שלכם.

  1. שליטה מלאה על מערכת החימום

מערכת חימום זו מציעה לכם שליטה מלאה על הכול. תוכלו להדליק את החימום או לכבות אותו בכול עת שבו תרצו להשתמש בחדר הרחצה. אתם יכולים לשלוט גם על הזמן שבו החימום יידלק ולמשך כמה זמן הוא יפעל בחדר הרחצה.

  1. חימום זה מציע יותר מקום

חימום תת רצפתי מאפשר לכם להיפטר מיחידות החימום התלויות על הקיר, או מהרדיאטור שניצב על הרצפה, ולהשאיר שטחים חופשיים שתוכלו לעצב כרצונכם.

לבסוף, אם אתם מתכננים שיפוץ של חדר הרחצה, הבטיחו להוסיף חימום תת רצפתי. לא תתחרטו.

 

סגירת תפריט
צרו קשר